DİŞ SAĞLIĞINA TAM KAPSAMLI MÜDAHELE


"Uzun Yıllar Rahatlık Sağlayacak Etkin Tedaviler..."

Teknoloji, tedavide hem ekonomi, hem zaman tasarrufu hem de kolaylık sağlıyor. Hayatımızın her alanında olduğu gibi tıpta da büyük yenilikler sağlayan teknolojik gelişmeler ile diş tedavinizde konforlu sonuçlara ulaşın.
Son teknoloji görüntüleme sistemleri, Cad-cam dijital olçü, dijital yazıcı ve 3d printer sistemleri ile tedavinizi hızla tamamlamanızı sağlayan 3 boyutlu diş protez tasarımları ve daha fazlası uzman doktorlarca uygulanıyor. Böylece dilediğiniz gülümsemeye kısa sürede ve uzun yıllar rahatlık sağlayacak etkin tedavilerle kavuşuyorsunuz.

BİZE ULAŞIN

HİZMETLERİMİZ


Dişlerinizin genel durumunun iyileştirilmesi, hem sağlığınız hem de estetik kaygıların önüne geçmeniz açısından çok önemlidir. Dişlerinizde etkili çözümler ve tam kapsamlı bir tedavi için ağız yapısı doğru incelenmeli, gerçekleştirilmesi gereken tedavi yöntemleri belirlenmeli ve etkili bir yol haritası izlenmelidir.

...
Kanal Tedavisi

Hasar gören disklerin merkezindeki sinir odacığı ve kanallar içindeki sinir dokusunun (diş pulpası) çıkartılıp kalan boşluğun temizlenerek şekillend..

...
Beyazlatma

Kalıtımsal, travma veya her hangi bir nedenle (çay, kahve, sigara) renkleri değişmiş dişlerin beyazlatma işlemidir...

...
Botoks

Diş hekimliğinde; çiğneme kaslarının aşırı kasılmasına bağlı çene yüz ağrıları tedavilerinde, diş sıkma gıcırdatma sorunlarının düzeltilmesinde kull..

...
İmplant

Herhangi bir nedenle kaybedilen dişlerin fonksiyon ve görünümünü tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine diş kökünü taklit eden titanyum malzemele..

...
Restoratif Diş Tedavileri

Çürük aşınma, travma, anomaliler gibi nedenlerle şekil ve form bozukluğuna uğramış dişlerin uygun restoratif materyaller ile tedavi edilme işlemidir..

...
Protetik Diş Tedavileri

Çürük aşınma, travma, anomaliler gibi nedenlerle şekil ve form bozukluğuna uğramış dişlerin uygun restoratif materyaller ile tedavi edilme işlemidir..

...
Periodontoloji

Diş çevresindeki destek dokulardaki (diş eti, kemik, sement) hastalık teşhis ve tedavi yöntemlerini inceleyen bilim dalıdır...

...
Çocuk Diş Hekimliği

0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin korunması, çürük, travma kalıtımsal etkenlerin oluşturulduğusorunların giderilmesini amaçlayan bil..

...
KÖK KANAL TEDAVİSİ (ENDODONTİK TEDAVİ)